ZAPROSZENIE DO UCZESTNICTWA W OBCHODACH ŚWIATOWEGO MIESIĄCA DOBROCI DLA ZWIERZĄT

ROZMOWY O ZWIERZĘTACH

Centrum Rozwoju Edukacji WŁ w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do wspólnego uczestnictwa w obchodach Światowego Miesiąca Dobroci dla Zwierząt.

Przez cały październik w siedzibie ośrodka będą miały miejsce wydarzenia edukacje poświęcone domowym pupilom i opiece nad nimi, dzikiej faunie i jej ochronie, zwierzętom towarzyszącym, przygotowanym do wykonywania zadań jak również postawom ekologicznym, filozoficznym, empatii wobec zwierząt i przepisom prawa.

Spotkania skierowane będą do różnych grup wiekowych - przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich oraz osób dorosłych, a poprowadzą je specjaliści z Centrum oraz eksperci i goście spoza ośrodka.

Zapisy na poszczególne wydarzenia przyjmuje Biblioteka Pedagogiczna CRE: tel. 446495077