Zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników”

Centrum Rozwoju Edukacji WŁ Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników” organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Katowicach wraz z partnerami. Konkurs w roku szkolnym 2023/2024 jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i odbywa się w 3 etapach do maja 2024. Czekamy na zgłoszenia placówek reprezentowanych przez Koordynatorów Placówek.

Zgłoszenia przyjmują i informacji udzielają nauczycielki bibliotekarki CRE WŁ Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim – Koordynatorki Powiatowe Wielkiej Ligi Czytelników: Ewa Grabowska dla uczestników z miasta (e.grabowska@crepiotrkow.edu.pl) , Sylwia Madalińska dla uczestników z powiatu ziemskiego (s.madalinska@crepiotrkow.edu.pl) . Zgłaszanie placówek trwa do 30 listopada. Regulamin i wszelkie dane na temat konkursu znajdą Państwo na stronie www.wielkaliga.pl .

Gorąco zapraszamy do współpracy oraz wspólnej zabawy.