XXVII Interdyscyplinarny Konkurs Ekologiczno-Regionalny - KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

Informujemy, że etap wojewódzki XXVII Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego dla uczniów siódmej i ósmej klasy szkoły podstawowej województwa łódzkiego w roku szkolnym 2023/2024 zostanie przeprowadzony w formie testu pisemnego (90 min) 29.04.2024 r. o godz. 10.00 w siedzibie Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. Uczestnicy konkursu proszeni są o przybycie o godz. 9.40 i potwierdzenie obecności u przewodniczącego komisji konkursowej.

Adres placówki:

97 – 300 Piotrków Trybunalski

Spotkanie z nauczycielami przygotowującymi uczniów do konkursu.

W dniu 25.04.2023r. o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie online z nauczycielami dotyczące organizacji etapu wojewódzkiego XXVII Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego dla uczniów siódmej i ósmej klasy szkoły podstawowej województwa łódzkiego w roku szkolnym 2023/2024. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa na adres p.chrusciel@crepiotrkow.edu.pl

WIĘCEJ INFORMACJ O KONKURSIE