WARSZTATY Z DORADZTWA ZAWODOWEGO DLA UCZNIÓW - 23-24.04.2024

W dniach 23-24 kwietnia 2024 roku nasze Centrum opanowane jest przez szóstoklasistów, którzy w ramach przedsięwzięcia pn. "Warsztaty z doradztwa zawodowego dla uczniów klas szóstych" poznają swoje predyspozycje zawodowe i uczą świadomego wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

Daniel Pietrzak, konsultant CRE przybliża uczniom: pojęcie rynku pracy, systemu edukacji w Polsce, idei kształcenia się przez całe życie, czynniki determinujące wybór zawodu oraz wykonuje z uczniami testy predyspozycji zawodowych i analizuje ich wyniki.

Zajęcia zorganizowane są w ramach projektu "Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych"