Procedura niebieskiej karty - 16.01.2024

Dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza dyrektorów i wicedyrektorów szkół i placówek oświatowych na bezpłatne szkolenie w dniu 16.01.2024 r. w godz. 10.00-12.00 w siedzibie Centrum przy ul. Wojska Polskiego 2, 97-300 Piotrków Trybunalski. Temat konferencji to „Procedura niebieskiej karty - nakazy i zakazy sprawcy”.
Szkolenie przeprowadzą eksperci:

1. Pani Marta Woźniak-Ressel – Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim,
  2. Marzena Rumińska-Filipek – starszy specjalista w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie
    w Piotrkowie Trybunalskim, Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego,
  3. Jarosław Jakóbczyk – aspirant sztabowy, kierownik Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Zapisy na szkolenie dostępne przez stronę Centrum :