KREATYWNE I AKTYWNE ŚWIĘTOWANIE DNIA BABCI I DZIADKA – SIEĆ WSPÓŁPRACY DLA NAUCZYCIELI 28-29.11.2023

Zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli do udziału w spotkaniach w ramach sieci współpracy i samokształcenia „Kreatywne i aktywne świętowanie Dnia Babci i Dziadka – sieć współpracy dla nauczycieli”. Podczas spotkań będziemy rozmawiać na tematy związane z organizacją święta w przedszkolach i w szkołach podstawowych.

Pierwsze dwa spotkania odbędą się 28 i 29 listopada o godzinie 17.30 w formie online lub dla chętnych w formie stacjonarnej (siedziba CRE WŁ w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 2).

Harmonogram spotkań:

• Pierwsze spotkanie: 28.11.2023 r.
    Przegląd scenariuszy na typowe akademie dla babci i dziadka.
  • Drugie spotkanie: 29.11.2023 r.
    Przegląd zabaw i innych działań integrujących idealnych na świętowanie Dnia Babci i Dziadka w placówce edukacyjnej.
  • Trzecie spotkanie: 03.01.2024 r. Inspiracje na upominki dla babci i dziadka wykonane własnoręcznie przez przedszkolaków i uczniów.
  • Czwarte spotkanie: luty/2024 r. (po feriach)
    Spotkanie podsumowujące.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszę o informację na adres j.piekarska@crepiotrkow.edu.pl
Zapraszam gorąco wszystkich chętnych nauczycieli – Jolanta Piekarska