Konkurs recytatorski

Pracownicy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim oraz Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają uczniów wraz z nauczycielami do wzięcia udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pn. „Poezja zwierciadłem duszy”.

Konkurs skierowany jest do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu. Wydarzenie to ma na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych, jak i talentów interpretacyjnych młodzieży. Wzięcie udziału w konkursie umożliwia też zdobycie ważnych punktów potrzebnych przy rekrutacji do szkół średnich.

Konkurs odbędzie się 20 marca 2024 roku (środa) o godz. 9.00 w sali nr A26 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Roosevelta 1.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać na adres e-mail szkoły: zsp1@zsp1.piotrkow.pl do 15 marca 2024 r.

Wszystkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do p. Anetty Grudzień nr tel. 506 046 960, p. Jagody Lewińskiej nr tel. 692 386 663 lub p. Sylwii Kubickiej nr tel. 517 438 417.