Sztuczna inteligencja wsparciem w pracy nauczyciela – Quizizz i Canva

Za nami warsztaty dla nauczycieli pt. „Sztuczna inteligencja wsparciem w pracy nauczyciela – Quizizz i Canva”, które prowadzi konsultantka Marlena Kowalska. W trakcie spotkania uczestnicy poznali, jak sztuczna inteligencja w narzędziach edukacyjnych może wspierać codzienną pracę dydaktyczną, szczególnie w zakresie tworzenia angażujących uczniów materiałów.

Uczestnicy nabyli cenne umiejętności z zakresu wykorzystania AI podczas przygotowywania materiałów dydaktycznych. Każdy z nauczycieli mógł przekonać się, jak funkcje automatyzacji w Quizizz i Canvie ułatwiają przygotowywanie treści edukacyjnych, oszczędzając czas i podnosząc atrakcyjność zajęć.

Nauczyciele podkreślali, że dzięki warsztatom uzyskali większą swobodę w korzystaniu z obu narzędzi, a to umożliwi im szybsze i bardziej efektywne przygotowywanie pomocy dydaktycznych oraz prowadzenie angażujących lekcji.

Warsztaty okazały się bardzo owocne i spotkały się z pozytywnymi opiniami uczestników, którzy zauważyli potencjał sztucznej inteligencji jako wsparcia w pracy edukacyjnej. Szkolenie wzbogaciło kompetencje cyfrowe nauczycieli i otworzyło nowe możliwości w zakresie motywowania uczniów do nauki za pomocą nowoczesnych technologii.

Zapraszamy do zapisów na kolejne edycje warsztatów KLIK