Krajowe Certyfikaty Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie

W grudniu w siedzibie Ministerstwa Edukacji i Nauki odbyła się uroczystość wręczenia Krajowych Certyfikatów Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie.

Miło nam poinformować, że dwie placówki działające w ramach regionalnej Piotrkowskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie otrzymały ten zaszczytny tytuł. Są to:

Publiczne Przedszkole Samorządowe w Łuszczanowicach

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Radomsku im. Władysława St. Reymonta

W listopadzie Łódzki Kurator Oświaty wręczył Wojewódzkie Certyfikaty Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie. Wśród uhonorowanych znalazło się Przedszkole Samorządowe nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim

Gratulujemy całej społeczności szkolnej – dyrekcji, nauczycielom, przedszkolakom i uczniom, pracownikom niepedagogicznym i rodzicom. To dzięki działaniom wszystkich tych grup możliwe było otrzymanie tych wyróżnień. Niech te certyfikaty staną się nie tylko nagrodą, ale i świetnym punktem wyjścia do dalszych działań w zakresie promocji zdrowia.