Szkolenie „Matematyka – i wszystko gra! – lekcje innowacyjne w szkole” 19.04.2023

W środę 19 kwietnia odbyło się bardzo ciekawe szkolenie na temat Matematyka – i wszystko gra! – lekcje innowacyjne lekcje w szkole. Poprowadziły je nasze panie konsultantki: Anna Maliszewska i Katarzyna Harlejczyk. Zebrani zapoznali się z prezentacją narzędzi i tworzenia różnych gier online, zasadą uczenia się opartego na grach (uczenie się wpływu na grach) i grywalizacją. Zaprezentowano również efekty strategii rozwijania uczenia się i nauczania w sposób kreatywny. Uczestnicy wysłuchali również informacji na temat wdrażania innowacji poprzez kształtowanie funkcji matematycznych w środków rzeczowych, oceny w badaniu z pojęciami fizycznymi, chemicznymi, technicznymi.
Podczas spotkania stacjonarnego prelegentki wprowadziły również element patriotyczny – żółty tulipan - włączając się tym samym symbolicznie w obchody 80. rocznicy powstania w getcie warszawskim.

Szkolenie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony uczestników. wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby uczestniczyć w kolejnej edycji, tym razem w formie online, zapraszamy już 16 maja. Zapisy pod linkiem KLIKNIJ