Spotkanie z ekspertkami: psychodietetyczką Natalią Gołyską oraz dietetyczką kliniczną Małgorzatą Ziembą

Centrum Rozwoju Edukacji WŁ w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Fundacją Viva! w ramach kampanii Viva Zdrowie mają przyjemność zaprosić uczniów szkół ponadpodstawowych na spotkanie z ekspertkami: psychodietetyczką Natalią Gołyską oraz dietetyczką kliniczną Małgorzatą Ziembą.

Podczas spotkania pn. "Lepiej jem, lepiej żyję" poruszone zostaną tematy dotyczące: podstaw zdrowego odżywiania, potrzeb organizmu i psychodietetyki, profilaktyki nadwagi i otyłości, dobrych przykładów i przepisów kulinarnych.

Wydarzenie będzie połączeniem: wykładu, konsultacji indywidualnych oraz analizy składu ciała dla chętnych uczestników. Po zakończonym wydarzeniu uczniowie otrzymają poradniki w formie PDF z podsumowaniem wykładów oraz przepisami.

Spotkanie odbędzie się 31 marca o godzinie 11.00
Ze względu na ograniczona liczbę miejsc obowiązują zapisy: Biblioteka Pedagogiczna, tel. 044 6495077