Czytelnicze poranki

Czytanie stymuluje umysł dziecka, uspakaja, poprawia sen, pogłębia wiedzę, wzbogaca słownictwo, poprawia pamięć, ćwiczy myślenie analityczne, rozwija empatię. To tylko niektóre z korzyści płynących z tej formy aktywności. Dlatego czytajmy dzieciom jak najczęściej i korzystajmy z akcji takich jak „Czytelnicze poranki”!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa już w III edycji "Czytelniczych poranków". W tym roku inicjatywa skierowana jest do piotrkowskich przedszkoli, a jej realizacja nastąpi w marcu. Na zaproszenie placówek nauczycielki bibliotekarki z Centrum Rozwoju Edukacji WŁ w Piotrkowie Trybunalskim, uzbrojone w ciekawe książeczki pojawią się o poranku, przeczytają dzieciom bajkę na dzień dobry i wspólnie porozmawiają z przedszkolakami o wysłuchanym tekście literackim.

Zapraszamy do kontaktu!
Tel. 44 6495077