Konkurs na okładkę publikacji podsumowującej całoroczne działania w ramach projektu

Regulamin konkursu dla nauczycieli wychowania przedszkolnego realizujących projekt
„Łódzkie Dwujęzyczne”

„Projekt okładki publikacji podsumowującej działania placówek na rzecz dwujęzyczności”

Warunki uczestnictwa:

1. Uczestnikiem konkursu pt. „ Projekt okładki publikacji podsumowującej działania placówek
    na rzecz dwujęzyczności” może być każdy nauczyciel realizujący projekt „Łódzkie Dwujęzyczne”.
  2. Organizatorem konkursu jest Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi.
  3. Konkurs rozpoczyna się 12 kwietnia 2022 r., a kończy 12 maja 2022 r.
  4. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.

Cele konkursu:.

1. Rozbudzanie wyobraźni i kreatywności.
  2. Rozwijanie kompetencji w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnej.
  3. Promocja placówki.

Zasady konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla osób dorosłych - nauczycieli wychowania przedszkolnego realizujących projekt „Łódzkie Dwujęzyczne”.
  2. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie projektu okładki publikacji podsumowującej działania realizowane w ramach projektu „Łódzkie Dwujęzyczne” z wykorzystaniem dowolnej technologii informacyjno-komunikacyjnej (np. Paint, Word, Canva).
  3. Praca musi zawierać nazwę publikacji - ………………….
  4. Wykorzystywanie zdjęć i obrazów musi być zgodne z prawem autorskim - autor pracy ponosi odpowiedzialność za elementy graficzne zamieszczone w swojej pracy.
  5. Każda dostarczona praca powinna być opisana wg wzoru: imię i nazwisko, miejscowość, nazwa Placówki Oświatowej.
  6. Każdy autor może zgłosić do konkursu jedną, samodzielnie przygotowaną pracę.
  7. Prace należy przesłać w formacie PDF lub obrazu na adres … do dnia 12 maja 2022 r.
  8. Prace przekazane na konkurs powinny zostać zaopatrzone w kartę zgłoszenia wg wzoru Załącznik nr 1 do regulaminu.

Nagrody, sposób i termin realizacji wygranych:

1. Oceny prac dokona jury powołane przez Organizatora.
  2. Przyznane zostaną nagrody za zajęcie I, II, III miejsca.
  3. Zwycięska praca będzie okładką publikacji podsumowującej działania realizowane w ramach projektu „Łódzkie Dwujęzyczne”. Przewidziane są również nagrody rzeczowe.
  4. Przy ocenie prac jury będzie brało pod uwagę kreatywność, zgodność z regulaminem i ogólny wyraz artystyczny.
  5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Organizatora.
  6. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane na spotkaniu podsumowującym realizację projektu „Łódzkie Dwujęzyczne”.

Postanowienia końcowe:

1. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
  2. Jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  3. Nadesłane prace staja się własnością Organizatora.
  4. Wszelkie pytania należy kierować do Organizatora konkursu.

Pełny regulamin i zgoda w załącznikach:

Regulaamin.pdf

Regulamin.doc