Konkurs – ŁÓDZKIE NAKRĘCA SIĘ!

Drodzy Nauczyciele,

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego – ŁÓDZKIE NAKRĘCA SIĘ!, który przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Konkurs polega na nagraniu krótkometrażowego filmu pokazującego w sposób pozytywny i ciekawy „Jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoją okolicę". Do wygrania nawet 10 000,00 zł na multimedialne wyposażenie Twojej szkoły! Dodatkowo dla wszystkich uczniów zwycięskich klas mamy nagrody rzeczowe – aparaty fotograficzne i głośniki bezprzewodowe.

Co trzeba zrobić?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy www.lodzkienakrecasie.pl/zgloszenia/. Nagraj ze swoimi uczniami krótki film o długości maksymalnej 60 sekund. Filmik może być w formie reportażu, wirtualnej wycieczki, filmiku dokumentalnego albo po prostu Tik Tok-a. Czas na przesłanie filmiku macie do 15 września.

Masz pytania?

Napisz do nas: zgloszenia@lodzkienakrecasie.pl

Więcej informacji i regulamin konkursu: www.lodzkienakrecasie.pl