Magiczny świat filmu animowanego

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w filmowych zajęciach bibliotecznych, które realizowane są na podstawie kilkudziesięciu tytułów bajek do wyboru.

Na czas spotkania, nauczycielka bibliotekarka Sylwia Kubicka zamienia się w krytyka filmowego przygotowując merytorycznie do seansu młodych uczestników, a po projekcji zapraszając do rozmowy i refleksji związanej z poruszaną w filmie tematyką. "Magiczny świat filmu animowanego", to nie tylko zwykły seans. Film jest tu narzędziem do prowadzenia ważnych rozmów o emocjach, uczuciach, skomplikowanych relacjach czy filozofii i moralności. Jest również doskonałym elementem wychowania estetycznego i aktywizacji ruchowej dzieci.

Aby skorzystać z naszej oferty wystraczy wejść na stronę Centrum w sekcję Szkolenia, wybrać miejsce, termin oraz temat zajęć i zarejestrować swoje zgłoszenie.