Akademia Ekspertów Kariery czyli mistrzowie doradztwa na start!

Mamy to! Późne wtorkowe popołudnie upłynęło w CRE WŁ w Piotrkowie Trybunalskim pod znakiem inauguracji działania sieci współpracy i samokształcenia dla szkolnych (i nie tylko) doradców zawodowych. Pierwsze spotkanie sieci noszącej nazwę „Akademia Ekspertów Kariery czyli mistrzowie doradztwa na start!” poświęcono określeniu potrzeb obecnych na nim doradców oraz planowaniu kolejnych działań w ramach sieci. Ponadto - omawianiu problemów nurtujących środowisko doradców zawodowych i wymianie doświadczeń wiążących się z codzienną, doradczą pracą wśród dzieci i młodzieży. Niebagatelną korzyść stanowiło nawiązanie kontaktów między doradcami z różnych placówek (szkół oraz OHP).

Uczestnicy wraz z koordynatorem sieci- konsultantem CRE WŁ w Piotrkowie Tryb., Danielem Pietrzakiem - mają nadzieję, że start przedsięwzięcia to początek nowej - jeszcze lepszej - jakości w pracy doradców zawodowych wśród młodych odbiorców.